Kedim Soğuk Yerlere Oturuyor?

sundowndread

kedim sürekli soğuk betonlara oturuyor halbuki hava çok soğuk evimizde yeterince ısınmıyor. kalorifer üstüne koyuyorum bazen ısınsın diye bir bakıyorum soğuk betona yerleşmiş. bazen kulakları buz gibi oluyor kendi de buz gibi oluyor. ne yapabilirim bu konuda kedim rahatsızlanır mı?

5 CEVAP

pathossmom

tabi ki üşütür karnını hasta olur mümkünse alın onu ordan benim kedim uzun tüylü olduğu için bunalıyodu ve yaz aylarında özellikle yerlerde yatıyodu müsaade ediyorum ama kış gelince yatırmıyoruz alın bi tane cam yatağı bidaha yere yatmaz ben hem cam yatağı hem kalorifer yatağı aldım cam yatağını sevdi

Anonymus386040

Benimki de sürekli öyle hiçbir çaresini bulamadık. Alıyorum koltuğa veya sıcak bir yere koyuyorum, gidiyor yine halısız soğuk yere yatıyor :D

Minikmuezza

Aynen benimkide parkeye bile degil fayans yerlerde yatiyor hatta uyuyor.klozet arkasinda uyuyor oraya havlu serdim vazgecmiyor agliyor ac kapiyi diye.bu sokgukta kapali balkonda oturuyor..

Ozge00

Benimki de ayni.balkon buz gibi illa orayaa çıkacak.bugun ishal olmus hafif, tavuk göğsü hasladim bakalim. Size de öneririm, ise yarıyor.

sundowndread

her gördüğümde alıyorum ama yetişemiyorum ki :( bu cam yatağını bir araştırayım. aynen ya nerede soğuk yer varsa oraya gidiyor. üşümüyor mu acaba diyorum ama bir bakıyorum kulaklar tüyler falan buz gibi. çok üzülüyorum bu duruma. tavuk haşlaması yemiyor benim kedim ya. sadece yaş mama ve kuru mama yiyor. nadiren füme salam veriyorum değişiklik olsun diye yoksa evde yaptığımız hiçbir eti balığı tavuğu yemiyor bu konuda da dertliyim