Kısırlaştırma Sonrası

FeyzaZeynep

Biryerden kediler kisirlastirilinca sahiplerine olan güveni azalıp saldırganlaşa bilir diye okumuştum doğru mu . Kedim bugün kısırlaştırma ve veterinerimiz yarın alın bir gece kalsın dedi. Orda kalınca güveni azalır mi ?

4 CEVAP

rosetekub

Merhaba kedinizin güveninin azalacağını düşünmüyorum aksine veterinerde kaldığı sürede size özlem duyacaktır. Kısırlaştırma konusunda da kendi kedimden örnek vermem gerekirse 3 ay önce bende kısırlaştırdım kısırlaştıktan sonrada eski halinden tek değişimi dahada sevilmek istemesi yanımdan ayrılmıyor yine oyunlar oynuyoruz ama biraz daha sakinleşti diyebilirim kötü bir huyunu şuana kadar görmedim :) Şimdiden Geçmiş olsun

Findikthecat

Benim kedim klinikte kalmadi ama bir guven azalmasi oldugunu dusunmuyor hicde saldirmaya calismadi ama kediye gore degisebilirmi bilmiyorum.

FeyzaZeynep

Çok teşekkürler

FeyzaZeynep

Hıc sesi çıkmayan kedim kan alınırken çok tıslayip bağırdı korktum huyu değişir birdaha bana gimüvenmez diye teşekkürler cevaplarınız için