Kedimin Tırnağın Da Ve Ağzının Kenarında Kahverengi Likler Var :(

Sule34

Bilmiyorum artik bu kacinci sorum oldu. Bugün fark ettim siringa ile vitamin ve balikyagi veriyorduk. Agzini acmayip kenardan veriyordum. (Hem ağzini acamiyorum hemde cigere kacma ihtimalini goz onunde bulunduruyorum) O verdiğim tarafta kahverengi ele gelen nokta nokta şeyler var veteriner akne olabilir dedi ( o kisma dogru verdigim sivilar akiyordu) yarin götürünce anlicaz bakalım. Birde ayak tirnaklarinin 4 tirnagindan ortada bulunan iki tanesinin dipleri koyu kahverengi bu normal midir şimdi çekti dikkatimi ?

1 CEVAP

zehrabebek

hemen veterinere gidin