Ankete Oy Verir Misiniz

winrina_

Anket

Dr.Sacchi
(6 oy)
ProLine
(11 oy)
CatPlus
(3 oy)
Croque
(0 oy)
Toplam (20 oy)

Diğer hesabıma giremedim hata verdi.Yeni hesaptan soruyorum.Aşağıdaki mamalar arasında kaldım sokak kedileri için oy verirseniz iyi olur.(dr.sacchi kitten,ProLine kuzulu+kitten,catplus yetişkin,croque kitten olmak üzere)

11 CEVAP

Erogluekiin

Ben reflex derim

sforselin

Teşekkürler Ekin bjmjbjmbjmjb

ben refleks veriyordum sokaktakilerine onun dışında normal ette alıp verebilirsiniz kemikli et satılıyor bimde ucuz

Erogluekiin

Rica ederim selin ablacım mzkzkskz

winrina_

Pinscher teşekkürler fikir için

kaanpolat

Econature bence çok uygun ve içiriği de güzel

winrina_

Aha fazla seçenek eklenmemiş

Jungle
Reflex
Bonnie

Bu üç manada olacaktı seçeneklerde.

winrina_

CatPlus'u almayacağım.Numune yemediler.Bonniede almayacağım ishal şikayetleri çok fazla.dr.Sacchi,ProLine,croque kaldı geirye.Reflex ucuza bulduğum sitede tükenmiş :/ .

winrina_

Dr.Sacchi Kitten İçindekiler; Yüksek kalitede kurulmuş Sığır Eti ve Kuzu Eti, Esmer Pirinç, Bezelye, Patates, Somon Yağı, Hidrolize Tavuk Ciğeri, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Deniz Yosunu, Avize Ağacı Özütü, Zerdeçal Kökü Tozu, Havuç, Yucca, Pisilyum.

Mineraller; Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum, Magnezyum.

Vitaminler; A vitamini, D vitamini, E vitamini, C vitamini, B1-B2-B3 (Niasin) – B6-B12-B7 (Biyotin) – B9 (Folik asit) Vitamini, K vitamini, Kolin, Kalsiyum, Pantotenat.

ProLine İÇİNDEKİLER: İşlenmiş Hayvansal Protein, Buğday, Mısır, Buğday Kepeği, Hayvansal Yağ, Mısır Gluteni, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Ciğer Aroması,Kurutulmuş Kuzu Eti , Pirinç, Kuru Bira Mayası, Taurin.

MİNERALLER: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyot, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Selenyum.

VİTAMİNLER: Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit B1 - B2 - B3 (Niasin) - B6 - B12 - B7 (Biotin) - B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotenat.

BESİN DEĞERLERİ BESLEYİCİ İLAVELER
Ham Protein %30 Vitamin A (E672)
15000 IU/kg

Ham Yağ %12 Vitamin D3(E671)
1000 IU/kg

Ham Kül %3 Vitamin E (3A700) 150 mg/kg
Ham Selüloz ( Lif ) %3 Vitamin C (Stay C) 120 mg/kg
Taurin 1000 mg/kg

winrina_

Birde arkadaşlar sizce sadece Dr.sacchi kitten almak mı yoksa ProLine + 1.5 kg happycat almak mı

winrina_

ProLine daha fazla tercih edilmiş.Sanırım güvenilirlikle alakalı.Dr.Sacchi'nin üreticisi HermosPet.Pawpaw ve mystic in firması,aynı zamanda aro.Genellikle pek önerilmiyor sanırım hermospet ürünleri.Aklımda 3 seçenek kadı.Dr.sacvhi yetişkin kuzulu+1.5 kg golosi,ProLine ya ru+yetişkin,sadece dr.sacchi kitten.EcoNature için olumsuz yorumlar var.Pek önerilmemiş gibi geldi bana.