Evde İç Dış Parazit

esilale

Veterinere götürdüm sadece iç paraziti 90tlye yaptırdım. Mantar aşısı için de 300tl verdim böyle giderse ben batacağım.. İç dış paraziti evde uygulayanlar var mı nasıl yapabilirim?

8 CEVAP

Ozge00

Mantar aşısı o kadar pahalı değil ki. Kac doz yaptırdiniz acaba?
Sanki fiyatlar biraz pahalı gibi.
Buyuk şehirdeyseniz 90 tl normal bu arada. Markasina göre de değişiyor fiyat.
Veterinerden alip evde kendiniz uygulayabilirsiniz. Hap olani yapıyorlar genelde evde yapanlar. Hapi yutturabilirseniz iyi :D damla seklinde olanı da varmis, o hem iç hem dis parazit icin ama biraz da pahalı yani. Yine pahalıya patlar size. Dis paraziti sürekli yaptırmiyorum ben. Kış ayında cok da gerekli değil. Tek iç paraziti yapabilirsiniz. Ama karma asi icin mecburen veteriner şart.

ferhat05

İç-dış parazit Kocaeli'de 150tlye damla aldı. Daha ucuza da vardır geçen ay 135Tl'ydi aynı damla.

Kardelen9

Bende aynı dertten yakınıyorum ama bildiğim kadarıyla internetten satış yok. Veterinerle görüşüp iğneyi ilaçla beraber yarı fiyatına edinebilirsin. Ben bir defa öyle yapmıştım her veteriner onay verir mi bilgim yok .

Mantar aşısı neden bu kadar pahalı anlamadım ben iç dış parazit lösemi testi ve aşısına 290 tl ödemiştim sadece 300 lira bana biraz fazla geldi.

senaau

kesinlikle çok pahalı İstanbul dayım iç dış parazit beraber 105 mantara 130 ödedik

esilale

İzmirde yaşıyorum evime en yakın orası diye gitmiştim ama bi daha gitmeyi düşünmüyorum. 2 defa yapılacağını söyledi mantar aşısının 2 hafta sonra tekrar gideceğim 150 150

senaau

He ben tek doz için sandım biz de iki doza toplam 260 verdik

Salihaylmz

Iç diş kocaelide 150 mi aşı mı damla mı o
Ben dış parazit damlasını 30a aldım veterinerden kocaelide @ferhat05