Kediler Kesinlikle Halden Anlıyor

Alperen07

Ya arkadaşlar bi ben mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama kedim geldiğinden beri o kadar huzurluyum ki anlatamam 14 yıllık evliyim ve eşimi daha yeni ikna ettim ve üç ay önce sahiplendik oğluşumuzu çok sabır gösterdim yalvardım dualar ettim kedisi olanlara hep imrenirdim en son oturdum çocuk gibi ağladım BEN KEDİ İSTİYORUM diye eşim tamam sabret ben sana arkadaştan cins kedi alayım dedi tabiki HAYIRR dedim ben illaki ya Sarman ya tekir istiyorum istiyorum istiyorum dedim ertesi gün petlebiden buldum Leoyu onu görür görmez bu benim dördüncü evladım olmalı dedim ve hemen o gün gidip aldık İyiki iyi ki diyorum şimdi ne zaman ağlasam kırılsam gelip yanıbaşıma oturuyor beni dinleyip mırıltılarıyla teselli veriyor ki normalde çok sevdirmez ve gel otur yanıma yat desem zorla gelir ama ben üzgünken hop geliyor nasıl bişey bu patili dostlar yaa Rabbim ne güzel yaratmış hepsi ayrı cann o yokken çok vesveselerim korkularım vardı kediden sonra hepsi kayboldu eşim de bunun farkında şimdi herkese kedi tavsiye ediyor dua ve çok istemek kalpden isteyince Rabbim onu nasip ediyormuş ELHAMDÜLİLLAH (◍•ᴗ•◍)❤ İçimi döktüm sizlerden de anlatmak isterseniz okumak isterim patili dost kavuşmalarınızı hayırla kalın pati dostu canlar(◍•ᴗ•◍)❤

12 CEVAP

Zeynepulku

Benim kedimde ben ağlarken bu ses ne yha diye bakıp sonra geri gidiyor. Sonra daha çok ağlıyorum cisockskcka

Nida_Leydi

Ne güzel size iyi gelmiş vesveseleriniz bitmiş. ben hayvan sahibi olduktan sonra dert sahibi oldum desem abartmış olmam :) kesinlikle antidepresan etkileri tartışılmaz huzur ve neşe geliyor eve. diğer taraftan durup dururken ölümlerini düşünüp kederlenmek, hastalanması ve maddi boyutunu karşılayabilecek miyim kaygısı, bana birşey olursa nolacaklar diye kafayı yemek, işte malum korona günleri hastanede yatsam kim bakacak stresi, hadi bakan oldu kimse senin gibi bakamayacak anlayamayacak vs vs. hayvan sahibi olduktan sonra bir duyarlılık geliyor malum bu sefer yolda bir deri kemik köpek görüyorsun bütün günün depresif geçiyor. beni mutlu ettikleri kadar dertli de ettiler :( vesveseli oldum maalesef

Ozge00

Benimki böyle değil hic, ben ağlarken burnumu ısırmıştı en son. Her kedi farkli sanırım. Kediler biraz sahibine de benzermis :D
Allah uzun ömürler versin hepsine.

sforselin

Bizimki de sinirlendiğimizde, tartıştığımızda müdahale eder direkt. Müdahale eder derken cidden patisiyle ağzımızı kapatarak susturmaya, yüzümüzü falan yalayarak sakinleştirmeye çalışıyor. Telefonda biraz yüksek sesle konuştuğum zamanlarda bile koşar gelir. Hiç kendine el sürdürmeyen çocuk böyle zamanlarda sevgi yumağı oluyor jmjm

Sulecrn

Ne güzeeell ❤ Tüyü kadar ömrü olsun inşallah ❤

Ozge00

Evet kedilerin evdeki kötü enerjiyi yok ettiğine dair inanışlar var. Ne kadar doğrudur bilmiyorum. Psikolojik olarak da faydaları var. Size de iyi gelmiş anladığım kadari ile.
Cok ilginç canlılar kediler. Kediler uzaylidir bana kalirsa 🤫

Ozge00

Zeynepulku :D :D
Bu resmen ben. Hani insan bir gelir en azından bakar, ne yapıyor bu diye.
Geçen de bayılma taklidi yaptım, tik yok. Koluma basıp geçti gitti.
Üzücü

Alperen07

@sforselin ben de çocuklarıma biraz kızınca bi benden tarafa koşuyor bizimki bir çocuklara arabulucu gibi kuzum yaa

Alperen07

İnşallah çok aminnn Allah razı olsun

Alperen07

Ben ağlarken burnumu ısırsa heralde biraz daha ağlarım (✷‿✷) kesinlikle evdeki kötü enerjiyi yok ediyor bunu yaşadım ve gördüm iyi ki almışım onu kalbime iyikii

Alperen07

@zeynepulku sizinki biraz umursamaz sanırım sıpa yaa anneyi ağlatıyor bak senn

Alperen07

@Nida_leydi o ayrı bir mevzu hakikaten sokakta gördüğüm kedilere ağlıyorum ben de keşke hepsi sıcacık evde bakılsa diye bi köpek görsem sen ne sadık dost olursun diye ona üzülüyorum keşke kocaman bir çiftliğin olsa hepsi bizim olsa ama maalesef