Bedavaya Kedi Oyuncagi :))))

Findikthecat

Selam bu sefer yapmak isteyen olursa diye bir fikir vermek istedim. O para yagdurdigimiz oltalardan daha iyi oynuyor findik deliriyor bu oyuncak icin. Bir cips kagidini parlak tarafi disa gelirse daha iyi olur serit serit kesin sonra yuvarlak yapin ve toka ile baglayin ve ayni yerden uzun bir ip baglayin oyuncaga ve oynatmaya baslayabilirsiniz oyle boyle degil findik bayildi :)

3 CEVAP

Ozge00

Benimki koparıp yer bunu. Daha önce ipten, kartondan bu tarz seyler yaptım iki gun dayanmıyor :D
Siz de dikkatli olun lütfen, mazallah yutar falan
Ama güzel olmuş, tebrikler.

Alperen07

Teşekkürler güzel olmuş iyi fikir denemeye değer

Findikthecat

Yok zaten direk ona vermiyorum ipinden tutup yerde surukluyorum ustune atliyor