Kedim Kızgınlık Dönemine Girdi

Kedim(dişi) kızgınlık dönemine girdi.kuyrugunun üstünde bir noktaya bastırınca Kızgınlığın bir kaç gün geçtiğini duydum doğru mu bilmiyorum

6 CEVAP

Ozge00

Daha önce de kulak çubuğu kullananları falan okudum. Bu tarz şeylere itibar etmeyin bence.Hala aklima geldikce iğreniyorum.

Ozge00

Hayır yapmayın, o ciftlestigini sanıyor o şekilde. Daha sonra yere yatip yuvarlanır.
Yalancı gebeliğe neden olabilecegini bile okumuştum. Gerek yok riske girmeye. Dönemi bitince kısırlaştırın.

aylinceyda

Hormon ilaçları/iğneleri kedilerin bağışıklık sisteminde, beyin yapısında, hormonlarında ve kemik iliklerinde sorun yaratıyor. Gerçekten iyi bir veterinerde bu iğneleri yapmaz. Kedinizin kafasını dağıtmak için oyunlar oynatabilirsiniz. Kedinize ilgi göstererek bu dönemin iyi geçmesini sağlayabilirsiniz. Kızgınlık belirtileri bitince kısırlaştırın.

senaau

7 8 aylık kedilere yapiyolar kısırlaştırma. Eğer daha küçükse ilaç yapıyorlar ama 1 ay kadar erteliyomus o da

senaau

Yani öyle şeyler denemeyin

Ozge00

İlaçların da yan etkisi var ne yazik ki.