Sizce Kedilerim Üşüyor Mudur?

ayselkuss

Dışarıda baktığım 10u geçik kedim için (evimde malesef yer yok o yüzden daha fazlasını içeri alamıyorum) 5 tane bulduğum taşıma boxını aynen şu şekilde doldurdum: en alta talaş serdim ısı yalıtımında kullanılıyormuş, üstüne gazeteyi parçalayıp serdim kat kat onun üzerinde polar battaniye var ve günde 3 4 kere sıcak su dolu şişe indirip polar battaniyenin altına koyuyorum mamaları her zaman dolu sizce üşüyorlar mıdır tavsiyeleriniz var mı?

9 CEVAP

Duman14

Tabi dışarısı soğuk bence üşüyorlardır ama yaptıklarınız olmasa donarak ölebilirlerdi de daha sıcak hissetmelerini sağlıyorsunuz kalbinizle ısıtmışsınız onları :))

emrecagir

Üşüdüklerini pek zannetmiyorum :) çok güzel önlemler almışssınız sizi tebrik ederim bu ince düşünceniz için

SelinTuksal

Hayır, üşümüyorlardır. Ama suyu sıcak tutmayı ihmal etmeyin

senayaren

Hayır üşümüyorlardır evet havalar çok soğuk ama yeterince yalıtım sağlamışsınız göbekleri sıcak olduğu sürece daha az hissederler soğuğu içiniz rahat olsun

senayaren

Talaş fikri gerçekten iyi olmuş :) kedilerin tüyleri her ne kadar suya yalıtımlı olmasada soğuk için yalıtımlıdır. polar battaniye de varsa üşümezler :) tavsiyem şu ki çekebildiğiniz kadaf kuytu bir yere çekin boxları :)

felisbertaa

Bence üşümüyorlar yaptıklarınızdan dolayı

doktorgenc

sıcak suya gerek yok bence. rüzgarı engelleyecek bir bariyer ve üzerinde yatabileceği bir kumaş olsa yeterli. karton kutular bu işe çok uygun.

Bulut_kedi

Bence de üşümüyorlardır bu ince fikrinizden ötürü sizi tebrik ediyorum sizin gibi iyi insanlar iyi ki var !!

Kokonut

Iyi ki varsiniz sizin gibi yüreklerin cogalmasi
Dilegiyle❤️❤️
Karinlari ne kadar tok olursa o kadar az üsürler