Merhabalar Kedim 2 Gündür Beyaz Kaka Yapıyo Merak Ediyorum Ciddi Bir Sorun Yoktur İnşaallah

Tgceenur

Kedim dünden beri beyaz kaka yapıyor ciddi bir durum yoktur inşaallah cevaplarsanız sevinirim

3 CEVAP

Zeynepulku

Beyaz kaka kalsiyum fazlalığından olabilir. Buradan net bir şey söyleyemeyiz lütfen bir vet hekime danışın. Önemli, hayati bir durum olabilir.

Ayben02

Beyaz kaka kuşun kakası gibi mi

Aysuozturk

Kaka renklerinde en tehlikelisi beyaz diye biliyorum. Vakit kaybetmeden veteriner hekiminize danışsanız çok iyi olur. Umarım ciddi bir şeyi yoktur yavrucağızın... :(