Acana Mamalar Tüm Kedi Yaşları İçin Uygun Mu?

emiragacci

Merhaba Kedime denemek için acana mama almak istiyorum ama baktığımda https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/acana-wild-prairie-cat-tum-yasam-evreleri-icin-tahilsiz-kedi-mamasi-227-kg.html bu mamayı buldum acaba 4 aylık yavrum için uygun mu diğerlerinde yetişkin yazıyor birde yavrular için yeni çıkan var ama tükenmiş galiba yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

Zeynepulku

Bence yavrusunu başka bir siteden bulabilirisniz. Yavrusunu almanız daha iyi olur.

sforselin

Bizimki 6 aylıkkenden beri sorunsuz yiyebiliyor. Çok sert bir mama değil. Sokaktaki 3-4 aylık kedilere de verdiğimde sorunsuz yemişlerdi.
(Yavru, kısır maması olarak ayırdıkları tahılsız değil düşük tahıllılar.)