Yavru Kedi Ne Kadar Emzirilmeli?

Anket

Anneyi koru. Yavruları ayır.
(0 oy)
Bırak emsin yavrucaklar :)
(5 oy)
Toplam (5 oy)

Merhabalar, kedim "Eylül" yaklaşık 3 ay önce doğum yaptı. Yavrular büyüdüler ama hala annelerini emiyorlar. Sizce bormal mi? Şu bilgiyi de vermeliyim. Eylül doğum yaptıktan kısa bir süre (2 Hafta) sonra bir kaza geçirdi. Kuyruğunu aldılar ve kalçasında pinler var. Acaba yavrularını uzaklaştıramadığı için emzirmek zorunda kalıyor olabilir mi sizce yavruları ayırmalı mıyım?

3 CEVAP

Zeynepulku

Hayır bence anne uzaklaştırmak istese her turlu uzaklaştırır. En azından tıslar.
Geçirdiği operasyon hareket etmesini çok etkilemiyorsa -felç gibi- normal hareket edebiliyorsa bırakın anne emzirsin. 5 ayliga kadar emziren kedi biliyorum 😄

Ayben02

Benimkiler de 3 ay emdiler 🐈

Ayben02

Hatta bazen yavrular emerken koskoca baba kedi de emiyor 😝