İstanbul Kısırlaştırma Vet Tavsiye

TarcinBey

Merhabalar. Kedim yavaştan kızgınlığa giriyor. İstanbulda kendi tecrübe ettiğiniz güvenilir veteriner var mı? Ameliyathane hijyenine dikkat eden, öncesinde gerekli tahlilleri yapan ve sonrasındaki tedavisini düzgün bir şekilde gerceklestiren güvenilir veteriner istiyorum. Çok uçuk fiyatlar veremem. 800e kadar butcem var. 200-300 e yaptırıp iyi olduğunu söyleyen var ama guvenemem can sonuçta.

4 CEVAP

emre1334334

inanoğlu veteriner kliniğini duymuştum

sforselin

Bu Fatih Hayvan Hastanesi'nden memnun olanlar vardı burada. Hatırladığım kadarıyla gaz anestezi kullanıyorlardı. Erkek kediler için dikiş kısmı da sorun olmaz diye düşünüyorum.
Onun haricinde instagram'dan takip ettiğim bir klinik vardı. @patisevvet olarak bakabilirsiniz. Yaşadığım şehirde uygun klinik bulamazsam diye onlara da fiyat sormuştum. Dişi/erkek kedi ücret değişiyormuş. Dişi kedi için 850 lira +kan testi demişlerdi. Instagram mesajlarına da dönüş yapıyorlar

emre1334334

iyi bir yer büyük ihtimal youtube da kanalları var

Minikmuezza

Veticana veteriner klinigi sislide.ben orda kisirlastirdim memnun kaldim disi kediydi fiyatida uygun.tavsiye ederim.