Bu Sitede Kedi Tüyü Toplama Rulosu Var Mı

ferhat05

Mobilya ve kıyafetlerden kedi tüylerini toplamak için iyi bir rulo tarzı bir şey var mı? Tüy toplama fırçası diyor, tarama fırçası çıkıyor. Özellikle bu siteden olsun kargoyu bedavaya getirtmeye çalışıyorum 😂

6 CEVAP

Ozge00

Var da gereksiz pahalı. Ben bunu 5 TL'ye alıyorum. Onun yerine odul mamasi vs eklesen daha iyi olur

Findikthecat

Ozge00 katiliyorum ben a-101 den 3 4 tlye aliyorum onun yerine @ozge00 dedigi gibi odul mamasi ekleyebilirisniz

yokistead

Ikea bastis tüy toplama rulo diye n 11 ve gitti.gidiyora yazarsanız çoklu seçenekleri var uygun baya.

ferhat05

Gördüm bunu ama kimse değerlendirmemiş. Aynen ödül maması ekliyim çok mantıklı 😄👍🏻
Ikea diye rulo var siz hiç duydunuz mu? tren_dyolda herkes beğenmiş.

ferhat05

Tamam ben de ordan bakarım teşekkür ederim.