Kedim Kısır Olmasına Rağmen Neden Koku Bırakıyor?

sarman 1 yaşında erkek kediye sahibim.10 gün önce kısırlaştırdık fakat hala eve koku bırakıyor. dışarı çıkmak da istiyor. ama hastalık kapar diye korkuyorum. daha önce kedilerle kavga ettiği için kuyruğu yaralanmıştı zaten. bir de bugün perdede bir sarılık fark ettim. sanırım koku bırakmanın yanında bir de etrafa çişini yapıyor :( bunların bir çözümü var mı? geçici şeyler mi? bilgilendirirseniz çok sevinirim. teşekkürler.

1 CEVAP

Ozge00

İlk zamanlar koku birakabilirmis, zamanla hormonlar azaldıkça bırakır bu davranışı.