Meme Etrafındaki Siyahlık

kittenlove01

tekrar soruyorum ama şimdi kedim uyurken fark ettim bir memesinin etrafı fotoğraftaki gibi siyah? normal mi bu durum ya da neden olmuştur bilen var mı

3 CEVAP

rosetekub

Merhaba aynı durum benim kedimde de oluşmuştu. Memesinin etrafında siyah noktalar vardı fotoğrafta net göremedim sizinkide öyleyse eğer veterinerimiz bakıp önemli bir şey olmadığını oksijenli suyla temizleyebileceğimi ama o kadarda gerek olmadığını söylemişti. Eğer siyahlık dışında şişlik vb. varsa veteriner hekiminizle görüşmenizi tavsiye ederim.

Ceren_pars

Merhaba benim kediminde memesinin etrafı öyle yara kabuğu gibi kaşırken yapıyorlar diye düşünüyorum

kittenlove01

çok teşekkürler cevap için. herhangi bir şişlik yok sadece bu memesinde siyahlık var diğerleri normal 🙏