Kedim Deli Gibi Oyun Oynarken Bi Anda Yere Yattı

catsloverrr

Kedim oyun oynuyordu sonra bi anda yanıma yattı iç çekti gözleri kapanır gibi oldu korktum su içirdim sonra kız kardeşim kucağına aldı uyuyor hastalık belirtisi mi neden böyle olur

5 CEVAP

sforselin

Çok yormuş olabilirsiniz gibi geldi bana :)

Ozge00

1 saat aralıksız oynadi mi?
Ondan yorulmuş sanki :D

catsloverrr

Oynar hep bize normal geliyor bu durum öyle alıştık : (

sforselin

Bi kere uyuyakalmıştı biz oyun oynarken jbjbx Enerjisi tamamen bitene kadar oynamak istiyorlar.

catsloverrr

1saat kadar oynadı 4aylık çok hareketlidir normalde de :( masada kurabiye vardı onları kaçırmaya çalıştı acaba tatlı mı dokundu ki diye düşündüm:(