Diş Eti

ebrarhava

Anket

Normal
(13 oy)
Değil
(3 oy)
Toplam (16 oy)

Herkese merhaba iyi günler kedimin diş etinin rengi normal mi acaba? İnternette açık pembe renk diyor emin olamadım

9 CEVAP

Ozge00

Burnu ne renk?
Bizimkinde de hafif kansizlik var dis eti bu sekilde biraz ve burnu beyaz pembe arasi bir renk. Burundan daha net anlayabilirsiniz bence

Ozge00

Anladım. Sıcaklık ile pek alakası olduğunu sanmam, bizimki de sıcak ama yine de kansizlik varmis.
Dis eti öyle cok sıkıntili durmuyor ama en iyisi bir uzmana sormak. Kansızlık varsa erken tedavi edilirse daha iyi olur. Resimden cok da net anlayamayiz maalesef.

ferhat05

Lütfen daha sonra bizi de bilgilendirir misiniz?

mayaa13

Burnu kahverengimsiyse normaldir bizimki de öyle ama yine de kontrol ettirmekte fayda var

ebrarhava

Değil diyen arkadaşlar acaba ne gibi bir sorun olabilir anemi olabilir mi?

ebrarhava

Burnu bizim oğlanın pembe renk değil kahverengimsi o yüzden tam anlayamadım fakat uyurken falan burnu genelde sıcak oluyor

ebrarhava

Anladım çok teşekkürler, bugün birsürü yabancı yazı okudum sanırım hemogram kan testi ile belli oluyormuş bir kaç gün daha takipte olucam bakalım ona göre kan tahlili yaptırırım

ebrarhava

@ferhat05 Şuan ilimdeki bir kaç tane daha vete attım fotoğrafı cevap bekliyorum, sizde de mi aynı sorun var?

ebrarhava

@mayaa13 aslında her 2 ayda bir iç dış parazit için gittiğimizde vet güzelce ağzına falan bakıyor fakat bu kez kan tahlilide yaptırmayı düşünüyorum