Kesim Neden Garip Davranıyor

Kesimi eve alalı bi buçuk ay olmuştur o zamanlar normaldi şimdi ise sürekli yere yatıp yuvarlanıyor hiç susmadan miyavlıyor evede alıştı dolayısıyla bu yüzden değilde bir şeyden rahatsız olduğunu düşünüyorum sizde düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim

8 CEVAP

aycacetin2472

Yere yatip yuvarlaniyosa.bnimle oyun oyna diyodur şahsen. Bnim kedim oyle yapiyo. Miyavliyosa da. Dikkat cekmek icin olabilir.

dollfacepersian

Kediniz dişi mi? Ve kaç aylık?

Dişi ve bir yaşına girecek neredeyse

dollfacepersian

Kızgınlık ta olabilir eğer kısır degilse. Bu davranışlar dişi kedilerin kızgınlık davranışlarıdır

felisbertaa

İlgi istiyor olabilir

Tamam anlaşıldı djdjdjdj ergenlik dönemindeymiş

sedattkts

1 yaşına gelmiş dişi kedi. neden böyle davrandığı ortada :)

Badems

Kizginliga girmis. Pencere ve kapilara dikkat edin acildigi an kacabilir