Acaba Onlar Bizim Sahibimiz Ola Bilir Mi

kaanpolat

Kediler neden böyle bağzen düşünüyorum üstüne çok düşüyorum ama beni neden umursamıyor diye. Abimle yatıyıp benle yatmıyor diye kediye bozuldum resmen. Sizce kedilere neden bağlıyız bukadar sadece masraf yaptığımız ve şapşik oldukları içinmi. Köpekler neden bukadar rahat değil. Şuna bakınsana Bi çıldırcam severken zarar vermek ten korkuyorum artık

6 CEVAP

Mehmetkr

Kediler çok umursamaz ve değer vermez oluyorlar bence köpeklerle aralarındaki fark o.
Köpekler sahibinden başka hicbirsey görmez kediler ise kendinden başka kimseyi görmez.

Mehmetkr

Kötü birşey söylemiyorum kedilerin böyle olması onları gerçekten eğlenceli bir hale getiriyor

evkedisimia

bencede😆 bir odadan çıkıyorum geldiğimde çalışma sandalyemde uyuyor oluyo bilgisayardan bir şeyler izlerken neyi izleyeceğimizi bile artık o seçiyor😅

Alperen07

Ben de bazen severken onun beni ısırdığı gibi ısırmak istiyorum ama o sevilmekten çabuk sıkılıyor sonra da pati tokatları yiyoruz kendi sevince de resmen bacağıma sarılır geçerken iki pati vurup geçer kafasına göre takılıyor adam king yapacak bişey yok (◠‿◕)

ecrinnurAslan

Ben kedimi çooook tatlı bu.uyorum kedimi kucaklamadan duramıyorum!!🤯🤯

kaanpolat

Bu soru değil iç dökme