Yavru Kedimin Parazit Döktüğünü Nasıl Anlarım??

cerenhaylaz

merhaba, 4 aylık yavru kedim var iç dış parazitlerini oldu iç parazit 2. dozunu da oldu ancak kedimin parazit döktüğünü nasıl anlarım? dışkısında bir değişiklik göremedim. poposunda minik minik kurumuş siyah kurtçuklar var ama bu yeterli midir acaba bilgisi olan varsa cevaplarsa çok sevinirim

1 CEVAP

Bizimkisi daha önceden de iç parazit hapı almış olmasına rağmen 2. uygulamada döktü iç parazitlerini. Dışkısını kurcalayın biraz 2-3 gün sürebiliyormuş.