Gimcat Pudding Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Tekirvenusi

Gimcat pudding hakkında çok güzel yorumlar var ama içindeki şeker kedimi hastalandırır mı ?

4 CEVAP

Succubus

Ödül mamasındaki azıcık şeker hasta etmez ama tabi olmasa iyi olur. Benim buzdolabımda duruyor içindeki şekeri fark etmeden aldım ve ameliyat sonrası yediği tek şeydi. O yüzden yumuşak karnıma geldi, bunu yemesine izin veriyorum. Ama arada ufak ufak veriyorum. Ayrıca bir markaya gözü kapalı güvenme işine inanmıyorum ben. Çok kaliteli diye tercih edip genelde ürünlerini yurtdışından sipariş ettiğim bir marka vardı. Diş macunu arayışımda direk sipariş verecektim mesela. Kaç kere geri çağrılmış diş macunları. Bir sebepten diş macunu tüpün içinde renk değiştiriyor bu da hayvanlarda zehirlenmeye sebep oluyormuş mesela. O yüzden hiçbir ürüne markası iyiyse iyidir muamelesi yapmanızı önermem.

incirreis

Gimcat ürünlerine güvenebilirsiniz, ben de tüm takviyeleri bu markadan alıyorum.

Ozge00

Gimcatin Genel olarak ürünleri iyi ama her ürünün içeriği de iyi değil ne yazik ki. Ben şahsen sık kullanımı onermem, seker ve tuzun zararlarını biliyorsunuzdur. Mamada bile bunlardan uzak duruyoruz.

Petlover34

İhtiyaci varsa verilebilir. Zayif, hastaysa, iştahsizsa mesela. Ama normal kuru mamasini yaş mamasini yiyorsa bunlara gerek yok bence.