Kedim Kendini Kaşırken Tüylerini Yolmuş

Busebakis

Merhaba arkadaşlar kedim bir süredir ense kısmını kasıyordu, mantar aşısı var iç dış parazit aşıları geçen hafta yapıldı. Bugün kisirlastirmak için veterinere getirdik getirmeden önce bir tüy dökümü yoktu kan alındı burda çok strese girdi sanırım kan sonucu çıkınca gördüğümde bozuk para kadar yeri kızarmış ve tüyleri dökülmüştü. Sizce stresten böyle bir şey olması normal mi kan sonuçları iyi çıktı veteriner şimdi operasyona aldı bu tüy dökümünün sorun olmayacağını söyledi. Stresten kasinip tüy dökümü olması normal mi bu arada operasyonda olduğu için lütfen kızımın sağ sağlim atlaması için dua eder misiniz? Hepinize şimdiden teşekkür ederim.

4 CEVAP

Çok geçmiş olmuş inşallah çok iyi olur kuzucuk :))

Busebakis

Çok teşekkür ederim onun için en iyisi olsun istiyoruz umarım çabucak iyileşir, kısırlaştırma süreci zor bir süreç ancak onlar için en iyisi bu olduğunu düşünüyoruz.

Kesinlikle her şey onlar için :))

Busebakis

Arkadaşlar çıktı ameliyattan gözleri açıktı öyle olur dediler nefes alıp veriyordu iyi geçti ameliyat dediler artık uyanmasını beklicez