Mystic Mi Brit Care Mi?

feyzanurkrb

Anket

Mystic
(4 oy)
Brit Care
(24 oy)
Royal Canin’e devam et
(1 oy)
Toplam (29 oy)

Mama değiştireceğim inşallah. Ama çok kararsızım. Royal Canin kitten kullanıyorum ama içeriği iyi değilmiş. Zaten çok kullanmadık 1,5 kg almıştım. 800 gram falan kaldı. Ama hala yeni mamayı seçemedim. Anketi doldurursanız çok sevinirim.(Bu arada yavru kedi maması olacak bunu da göz önünde bulundurun lütfen)

6 CEVAP

Ozge00

Brit içerik olarak ikisine göre daha iyi.

İçerik

Taze Ördek Eti %26
Kurutulmuş Hindi %30
Kümes Hayvanları Yağı %4
Sarı Bezelye %12
Nohut %8
Kurutulmuş Elma %7
Somon Yağı %3
Hidrolize Tavuk Karaciğeri %2
Keten Tohumu %2
Kurutulmuş Latin Çiçeği %0,5
Kurutulmuş Elma %2
Bira Mayası %1
Kolostrum %0,5
Kurutulmuş Papatya %0.5
Kurutulmuş Kızılcık %0,2
Frukto-Oligosakkaritler %0,025
Mannan Oligosakkaritler %0,02
Yucca Schidigera %0,01

Anonymus386040

Ya Royal Canin'e devam edin ya da Brit Care alın. Ayrıca Royal Canin'in kötü bir mama olduğunu asla düşünmüyorum eğer memnunsanız devam da edebilirsiniz

yelizsenol

ben de royal canin kullanıyorum kedm severek yiyor ama bu bir kıstas olmamalı sonuçta biz de pek çok zararlı besini severek yiyebiliyoruz.. içeriğinin kötü denmesnin sebebi proteinin hayvanın neresinden geldiğini belirtmiyor olmaları. bu büyük bir eksi.. ve fiyatı çok yüksek. mystic ve brit care ikisinin de içerikleri açıkça yazıyor ve kaliteli gözüküyorlar. ben mystic deneyeceğim elimdeki mama bittikten sonra. brit care de gayet güzel içerikli.

brit care tavsiye ederim kesinlikle kaliteli ve içeriği iyi uzun süredir kullanıyoruz çok memnunuz

brit care

arzukocc86

brit care severse kalitesi ve içeriği iyi mama bizimkiler seviyor sorun yaşamıyoruz o yüzden