Kedim Çişini Çok Geç Yaptı

rknshnn

Merhaba arkadaşlar kedim idrar sıkıntısı yaşadı. Yaklaşık 30 saat yapamadı ve çok huzursuz oldu. Kimseyi yanına yaklastirmadı. Ellemeye kalkistigimizda bağırıp tıslıyordu. Yaklaşık 30 saatin sonunda annemin kucağında sarılarak yaklaşık bir dakika boyunca çişini yaptı. Yapana kadar sıkıntının ne olduğunu anlayamadık. Şuanda iyi eski haline döndü. Oyun oynuyor yaklaşıyor. Sorum şu bu durum tekrarlar mı ve bana tavsiyeleriniz neler olur? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

18 CEVAP

rknshnn

Şuan 100 liraya kadar bi bütçe ayılabilirim tabi bu tavsiyelere göre değişir önemli olan onun mutlu olması sizin öneriniz nedir mama konusunda ???

rknshnn

Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bu sabah mutlu uyandı ancak hala sıkıntısı devam ediyor. Veteriner kontrolünden sonra tavsiye ettiğiniz ürünleri deneyeceğim. Linkleri bekliyor olacağım..

rknshnn

Peki, tavsiyeleriniz ve anlayışınız için cok teşekkür ediyorum. Bir durum olursa yazarım.