Kustu Fikri Olan

winrina_

Aşağıya resim bırakıyorum.Yemek yedikten hemen sonra aşağıdaki gibi kustu.Hızlı ve çiğnemeden yuttuğu için olabilir mi?

9 CEVAP

Berrefilizzz

Evet sindirememise benziyor

winrina_

Mama felicia somonlu yetişkin mamaydı.Mamayı mı değiştirsem acaba?

Littlecats

Yok bence mamayla alakalı değil. Ama olabilir de. Bu mamaya yeni mi başladın?

winrina_

Mamaya başlayalı 1 ay oldu ve geçerken kademeli geçiş yaptık.

winrina_

1 değil 1.5-2 ay

catangel

1 ay boyunca yiyip de kusmadıysa şimdi kusmuş olması mamadan değildir. Ya yememesi gereken bir ot ya da başka bir şey yemiştir ya da yaş mama vermişsinizdir o dokunmuştur.

ferhat05

Önemli bir şey olacağını zannetmiyorum.

winrina_

Ah evet bir iki gün önce yaş mama yemişti koca paket

Littlecats

Evt o zaman o yüzdendir ben de kedime verdim kanlı isal oldu