Kedim Tuvalete Daha Az Çıkmaya Başladı

betul18

8 aylık erkek tekir daha fazla uyumaya ve daha az tuvaleti kullanmaya başladı mesela dün sadece 1 kere çiş yapmıştı kaka yoktu bugün yine 1 çiş ve kaka vardı normal mi kış geldiğinden falan mı anlamadım

4 CEVAP

Gamsem

Benimde 8 aaylık erkek normalde günde 3-4 kere çiş 2 kere kaka yapardı yaklaşık 2 haftadır günde arasıra harici 2 çiş 1 kaka yapıyor.yemek yemesinde ve su içmesinde vs sıkıntı yoksa bence mevsim geçişi birde idrarını kontrol edin kan vs varmı veya idrar yaparken zorlanıyormu yoksa öyle durum bence normal

Ozge00

Büyüdükçe kaka miktarı azaliyor. Bizimki sabah akşam iki kere kakasini yapardı Yavruyken, bire düştü. Cis miktarı hala ayni 3-4 kez yapıyor. Günde bir çiş az sanki, yarin da kontrol edin devam edecek mi diye. Suyu az mi tüketiyor acaba? Evin birkaç yerine saha su kabi koyun. Biz 4 farklı yere su koyduk gelip giderken içiyor

Ozge00

Bir de kışın daha cok yerler, bizim tersine kaka miktari artti :D bu nasil iş

mywonderfulpet

Büyüdükçe azalıyor. Yaparken zorlanma miyavlama yoksa normal. Bir de mama da farkediyor. Royal yerken daha çok tuvalete giderdi şimdi nd yiyor tuvalete çok az gidiyor.