Matisse Kedi Mamasi

Merhaba arkadaşlar kedim 4 aylık yavru kedi maması alacağım. Ve matisse buldum. Ama 1,5- 2 kg civarı alınca pahalı oluyor. Ben de 10 kg almayı düşünüyorum. Ama o zaman bazı yorumlarda kediniz belki sevmeyebilir demiş. Zaten mamaları alırken zorlanıyorum bir de kedim 10 kg mamayı yemezse o zaman napayım? Ve matisse kullanan var mı? Asıl önemli sorum bu

2 CEVAP

Ozge00

İlk 1 kilo alin, severse toplu alırsınız bence. Her kedi matisseyi sevmiyor maalesef.

mywonderfulpet

10 kg.luk bir risk kedilerin damak tadı da farklı. Önce ufak paket alın yerse devam edersiniz. Böyle böyle kaç mama oldu benimde aldığım