La Vital Mama

senaau

La vital mama nasıl sizce kullanan varmı? Sokak kedilerine mito alıyordum yemiyolar çok fazla la vital almayı düşünüyorum

9 CEVAP

Ozge00

Reflex veya pawpawi genelde seviyorlar.

Bna23

Reflex deneyebilirsiniz

Ozge00

Ki bence reflexi yerler, ben yemeyen görmedim.
Yada riske girmek istemiyorsan biraz al yemezlerse almazsiniz. Genelde reflex her petshopta acik olarak satılıyor.

Anonymus386040

Berbat bir mama öyle diyeyim kısacası

senaau

Ciddenmi ya ne alcagimi bilmiyorum sevdikleri tek mama whiskas onu da vermek istemiyorum soylenenlerden dolayı bı kere proplan aldım ama şuan zten calismiyorum Uygun fiyatlı iyi bı mama olsa iyi olacak kış geldi zaten iyi beslenmelerini istiyorum:/

Luis alabilirsiniz pawpaw almayın çok kötü ac kalsalar bile zorla yiyolar

Ozge00

Bizimkiler yiyor genel olarak ondan önerdim. Hangi mamaya alıştılarsa o tarz mamalar yiyor sanirsam. Onceden ne yiyorlardı? En iyisi ona benzer bir mama almak sanırım

winrina_

Prochoice 15 kg 210 tl

senaau

Pawpaw sevmedi benimkiler de. Reflex alayım o xaman.