Kedim Yatağına Tuvaletini Yaptı

Seydacelk

Arkadaşlar kedim 45-50 günlük bir haftadır benimle. Kumuna tuvaletini yapardı hep bugün bi uyandım tuvaletini yatağına yapmış hem de çişini değil. Bunu neden yaptı, nasıl engellerim bir daha yapmasını?

2 CEVAP

vodootrela

kumunu her gun temizleyin ve kediniz çok ama çok küçük şu an anne sütü alması gerekirdi diğer kedilere nazaran tuvalet sorununu daha sıkıntılı atlatabilir ona bunu yaptığı için sakın kızmayın hiçbir şey yapmayın. veya her gün temizliyorsanız kumunu beğenmemiş olabilir başka bir kum deneyin.

Seydacelk

Cevabınız için teşekkür ederim. Kumunu temizliyorum her gün ama bir kez yaptı ben de kızmadım temizledim orayı güzelce ve tekrar tekrar kumunu gösterdim şu an bir sorun yaşamadık