Arkadaşlar Çok Acil Yardım!!!

Bulut_kedi

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar... dediğim gibi aileme kedimi bırakarak kocaeline gittim fakat kedim ne yemek yemiş ne şu içmiş çok ilgilenmişler bundan eminim ama ben çok korktuğum için hemen ilk araçla döndüm geri beni görünce çok sevindi yemek yedi su içti ama hiç hareketli değil sanki bana dargın gibi geldiğimden beri de iki defa ağladı o ağlayınca dayanamıyorum bende ağlıyorum napmam lazım depresyona girmesinden çok korkuyorum :(

5 CEVAP

korkmayın ona biraz zaman tanıyın muhtemelen size dargındır. onunla oyun oynamaya çalışın sevdiği diğer aktiviteleri yapın ödül maması varsa birkaç verebilirsiniz. umarım kötü bir durumla karşılaşmazsınız

Badems

Ben uc gunluk tatile gittim bir ay benimle uyumadi hahaha duzeliyorlar merak etmeyin fazlaca trip atiyorlar sadece

Bulut_kedi

Teşekkür ederim içimi rahatlattınız :)

toprak35

15 yaşındaki kedim en az 1 hafta yüz vermez bana ancak yinede gözlemleyin kedinizi bir ahatsızlığı varmı diye..Bazan belli de olmuyor

Bulut_kedi

Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için :)