Big Cat Kedi Kumu Kullanan Var Mı?

Verdatrtp

Şu sıralar sosyal medyada çok sık reklamı karşıma çıkıyor biraz araştırdım ve özellikleri çok hoşuma gitti fiyatıda uygun tamamen doğal ve organik, toz çıkarmıyormuş. Kedimin bentonit kumunu değiştirmeyi düşünüyorum şu an kullandığımız Proline aşırı toz çıkartıyor kapalı tuvalet kullandığımdan kedim için toz çıkarmaması çok önemli keşke Proline bu kadar depolamasaymışım eve pişmanım. Big cat kullanan ve memnun kalan var mı acaba cidden yazdıkları gibi mi? kedim kalın taneli kuma alışır mı?

1 CEVAP

Ozge00

Evet, kuma göre kat kat daha iyi. Toz yok kesinlikle. En iyi yönü bu. Oyle zirt pirt etraftan da çıkmıyor kum gibi dağılmiyor, kap önüne uc bes parça düşüyor.
Alistirmak icin de kumla karıştırmak lazim o yönden evde kumunuz olmasi da iyi olmus. Mama değiştirme sürecinde yapıldığı gibi kum ile peleti karıştırıyoruz alisana kadar.