İçerik

cheetos

İçindekiler
Et ve hayvansal yan ürünler (%38, kahverengi parçacıklar %4 tavuk içerir), Tahıllar, Bitkisel ve hayvansal yağlar, Sebze kaynaklı ürünler, Sebze protein ekstraktları, Mineraller, Sűt ve sűt űrűnleri (dolgulu parçacıkların içinde %0,7 yağsız süt tozu, %4 yağsız süte eşdeğer), Sebzeler (turuncu tanecikler %4 havuç, yeşil tanecikler % 4 bezelye içerir).

içeriği iyi mi?

6 CEVAP

Zeynepulku

Dreamrs ödül mamasının içeriği degil mi bu?
Ödül maması faydası olmaz çok zararı da olmaz bence. Ben de kullanıyorum

Ozge00

Aslinda kediye dokunabilecek sut ve ürünleri var, bezelye var. Onun harici etin kaynağı hakkinda bilgi yok.ne eti, ne kadari et ne kadari et türevi vs.
Ödül maması falan mi bu?
Normal mama ise uzun sure kullanima uygun değil pek.

Zeynepulku

Büyük ihtimal peynirlisi benimki de boyle içeriği o kadar az bir miktar ki bir şey olmaz o kadarcik sütten

Ozge00

Evet böyle mama içeriği gormedim çünkü?
Ben dreamies kullandım Yavruyken ama hafif yumuşama olduğu için vermedim tekrar.
Sizde de öyle bir durum olursa az verin çünkü üstünde yavruya günlük 6 tane verin yazıyor. Yetişkin bir kediye 20 taneydi yanlış hatırlamıyorsam

Ozge00

Soru işaretini yanlışlıkla koydum :D

winrina_

Whiskad Kitten mamanın içeriği bu