Reflex Kedi Maması

Cisiiil

reflex kısır mamasına geçtim kullanan var mı yada hakkında bilgisi olan ?

11 CEVAP

elifkonakci

Reflex içinde tuz, şeker, baharat vb. maddeler içeriyor. O yüzden kötü bir mama. Kilosunu 30-40 liraya alabileceğiniz mamalar olarak Prochoice, Felicia veya Mystic var. Kullanmadım ama fiyatlarına göre içerikleri iyi. Mia ve Zeytin'i benim yerime severseniz sevinirim.😺😻😹

Cisiiil

Çok teşekkür ederim yorumlar. Değiştireceğim dediğiniz mamalardsn birini alırım. Aynen öyle eski mamayla karıştırıyorum.

Cisiiil

Tabii severimmm onlarda sizi patiliyoormuşş💗💗🌺🌺

mywonderfulpet

Reflex içerik olarak önerilen bir marka değil.

Anonymus386040

Berbat bir mama öyle diyeyim

winrina_

Bütçeniz ne?Ona göre değişir ama reflex fiyatın daha iyi mamalrdq vat

Cisiiil

Peki bana önerir misiniz kilosu 30-40 tl civarında alabilirim. 2 kedim var ikiside kısır ve çok yiyorlar haftada 2 kilo mama alıyorum.

HillB

Brit care missy sterilised aldım ema mapet den 2 kilo 85Tl idi.

winrina_

Kilosu 30- 40 TL için çok seçenek vat.brit,britcare,fitmin purity, golosi,profine,bozita vb.ayrıca pet b u r a d a ilk sipariş için indirim kodu var hosgeldin

winrina_

Hatta nd bile olabilir

HillB

Eski mamasıyla karıştırıp verirsiniz ilk başta yeni mamayı diğer türlü yemeyebilir.