Kısırlaştırılmış Yaş Mama Ve Kuru Mama Önerisi

Bna23

Kısır kedim için hills kısır kuru mamayı kullanıyorum fakat pek sevdiğini düşünmüyorum içerik olarak iyi olan ve balıklı ve somonlu hariç bir kuru mama öneriniz var mı? Aynı zamanda içeriği iyi olan kısırlaştırılmış kediler için bir yaş mama önerir misiniz? Burada okuduğum kadarıyla kullandığım mamalar içerik yönünden eksik yardımcı olursanız çok sevinirim

2 CEVAP

elifkonakci

Ben kedime kuru mama olarak N&D, Orijen veya Acana veriyorum. Bu markaların içerikleri çok iyi. Zaten önerdiğim mamaların balıklı ve somonlu hariç aromaları var. Yaş mama olarak da N&D, GimCat, Nutri Feline ve Schesir öneririm. Puffy'i benim yerime mıncırmayı unutmayın.😻😻

Bna23

Önerileriniz için gerçekten çok teşekkür ederim güvendiğim birçok mamanın rezalet durumda olduğunu öğrendim ve birçok arkadaşımada bundan az önce bahsettim onlarda çok şaşırdı derhal mamalarımızı değiştireceğiz, Puffy'i sizin yerinize mıncırdım bile🤩