Kızgınlıkta Olan Kedim Çok Keyifsiz

Arkadaşlar kedim 4 gündür kızgınlıkta. Çok ağır geçirmiyor. Ama sorun şu ki iştahsız keyifsiz moralsiz. Neden böyle oldu bilgisi olan var mı? Ben yanındayken mama yiyor sadece oda çok az. Gerçekten üzülüyorum artık.

3 CEVAP

İlk kızgınlığı biraz küçük az daha büyüyünce kısırlaştırabiliriz dedi veteriner

FeyzaZeynep

Bazen kizginlikta iştahtan kesilebiliyorlar bence kısirlaştirin her girdiği kızgınlıkta ek strese giriyor çünkü kediler

Ben kısırlaştırmayı pek tercih etmiyorum şahsen. Kedimi kısırlaştırıp doğasını bozmak ve sürekli yatıp kilo almasını istemiyorum. Bahçemiz olduğundan dolayı onu bahçeye salıyorum biraz dolaşıp geliyor. İştahı çok gidiyor ama onların doğası böyle veteriner vitamin vs. takviyesi yapıyor bizimkine o da 11 aylık şuanda :)