Kedi Burnu

Denizmerve39

Kedimin burnu hep cok islak yukari kadar islanmis hatta fotoda gozukuyo

2 CEVAP

chuckysmom

hapsuruyor ise soguk alginligi kapmis olabilir bir vete goturun derim soguk alginligi ise ignelerle hallediliyor beklemeden gidin derim

Kultigin

Kedilerin burunları normalde biraz soğuk ve nemli oluyor. Fakat siz çok ıslak oluyor demişsiniz. Göz akıntısı, halsizlik ve hapşırma gibi başka belirtiler de varsa kedi nezlesi olmuş olabilir. Veterinerinize danışmanızda fayda var.