Kedi Kısırlaştırma Operasyonu Sırasında Klinikte Mi Beklememiz Gerekiyor

ferhat05

Pandemi sürecinde operasyon sırasında beklememiz mi gerekiyor. ve ortalama kaç saat sürüyor?
Kedi erkek ve 8 aylık.

5 CEVAP

FeyzaZeynep

Erkek kedimin amilyatı 15-20 dakika gibi bir sürede yapıldı ama testlerin yapılması narkozun verilmesi beklenmesi kedinin uyanip kendine gelmesi 4-5 saati buluyor ben uyanınca eve geldim veterinerimiz bir gece orda kalmasını ıstedi antibiyotiklerinin yapılması için.

sforselin

Beklemeniz gerekmiyor. Prosedürler çok farklı olabildiği için ameliyat süresi de değişir. Veterinerinizi arayıp bilgi alın benge

ferhat05

Öyle yapıcam zaten. Daha veteriner hekimle net konuşmadık. Eşyaları gelsin öyle kararlaştırıcaz. Çok teşekkürler.

baranertaga

Hemen kısırlaştıracak mısınız? O zaman vetinizle konuşabilirsiniz.

bdurcak

biz de 3 gün önce yaptırdık veterinerimiz beklemenize gerek yok dedi ama biz operasyondan çıkana kadar beklemiştik aksi bir durum olmasına karşı. kan testi narkozun yapılması ve operasyon 1.5-2 saat kadar sürdü. sabah bırakıp akşam aldık biz antibiyotiği yapıldı 2 gün sonra da kontrole gittik her veterinerin yöntemi farklıdır tabi bazıları 1 gece kalmasını isteyebilir