Aşılı Kediye Hastalık Geçer Mi?

kedycil

Kedimin tüm aşıları tam. Sokaktan bir kedi sahiplenmek istiyoruz. Kedime herhangi bir bulaşıcı hastalık geçer mi?

3 CEVAP

Ozge00

Geçebilir sanırım. Paraziti tam olsa bile geçtiği durumlara şahit oldum. İlk gunler ayri tutmak lazim. Veteriner kontrolünden geçtikten sonra tanıştırma aşamasına geçersiniz. Benim fikrim bu yönde.

sforselin

İç dış parazit kısa sürede etki ediyor zaten. Birkaç gün ayrı tuttuğunuzda sorun olmaz. Yaygın bulaşıcı hastalıklardan da aşıyla korunuyor zaten kediniz. Hekiminizin muayenesi sonrası bence endişe etmenizi gerektirecek bir durum olmaz

fetihh1453

iç dış parazit 1 ay koruyucudur
tüm aşılar tam olsa da bulaşabilecek hastalıklae var örneğin fip
kediyi ayrı odada tutun iç dış parazitini yaptırın sevdikten sonra üstünüzğ değiştirip ellerinizi yıkayın kedinin kaka yapmasını bekleyip genel durumunu izleyin önemli bir şey yoksa buluşturun zaten bu aşama 2-3 gün anca sürer