Yavru Mamasini Sokak Hayvanlarina Verdim?

naininna

Merhaba bugn yavru kedimi sahiplendirdm ondan kalan mamayi diğer kedime vermedim cubku mamasi baska, bende sokak hayvanlarına dagitaym dedim ...Ama iyi mi yaptım kotu mu yaptım bilmiyorum,yavru mamasini verdigm kediler arasında genç ve yetişkin olanlar da vardi bir de bildigim kadarıyla kedi mamasini köpekler de yiyeblr diye 2 köpeğe de verdm..Sizce bir sorun olur mu? Kotu mu yaptım?

2 CEVAP

winrina_

İyi bile olmuş.Kış olduğu için sokak kedilerinin daha çok besine ihtiyacı olur ve bu da yavru mama ile sağlanır.Köpekler için 1-2 kez vermek sorun yaratmaz.Rahat olun

ferhat05

Yetişkin kedilerin yavru kedi maması yemesinde bir sıkıntı yok özellikle sokak kedisiyse, kuru mamaya alıştırıyorsanız. Kilo alması kolay olan, az hareket eden yetişkin ve kısır kedilere vermedikten sonra sıkıntı yok.