Kedimde Giardia Paraziti Var

kedimedisever

İshaldi veterinere götürdüm giardia paraziti var dedi iğne yaptı ve şurup verdi. Telaşlanmalı mıyım? Geçer mi bu durum

5 CEVAP

Ozge00

Musluk sularindan geçtiğini biliyorum ben. Sizinki ne yolla kapmış acaba?
Tedavisi var ama sürecin ne sekilde işlediğini pek bilmiyorum.
Cok geçmiş olsun

Ozge00

Simdi araştırdım, oyle zor bir tedavisi yokmus. Endişelenmeyin. Bu dönemde ishal ates halsizlik vb seyler gorulebiliyormus. Umarim tez zamanda atlatır

kedimedisever

Evet musluk suyuı içiyordu inşallah sorun olmaz teşekkür ederim

mira88

Benim kızımda da yaşadık aynı sorunu 2 ay ishaldi parazit tedavisi antibiyotik iğneleri falan geçmiyor bir türlü en son burdan bir arkadaşla konuştum kendisi de yaşamış aynı sıkıntıyı bana flagyl diye bir şurup önerdi Allah razı olsun kendisinden 4 günde ishali düzeldi. Bende çeşme suyu kullanıyordum (kendimizde içiyorduk) hazır su almaya başladık onun sebeb olduğunu öğrenince, bir daha da tekrarlamadı çok şükür. Şurup ne kullanıyorsunuz bilmiyorum ama flagyl gerçekten iyi geliyor giardia ya

kedimedisever

Veterinerimiz flagyl reçete etti bizede onu aldık bakalım düzelir inşallah çeşme suyu vermem artık