Seçim

ruffles_

Kedime şuan felicia somonlu mama veriyorum.Yakın zamanda maması bitecek.O yüzden ruffles için prochoice mama almaya karar verdim bütçem kapsamında.Prochoicein iki maması arasında kaldım.1.si somonlu olan diğeri kuzulu.Aslında kuzulu almak istiyorum tat çeşitliliği olsun diye.Sizce hangisini almak daha iyi olurdu?

3 CEVAP

Adanurr

Uzun zamandır somonlu mama yiyorsa değişik tatlar da yemesi için kuzulu alabilirsiniz bence. Ben de 3 aydır tavuklu alıyorum onu sevdikleri için, bu sefer prochoice kuzulu aldım bakalım beğenecekler mi

ruffles_

Kurutulmuş Kuzu Proteini (%27), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%16), Baldo Pirinç (%14), Mısır, Rafine Tavuk Yağı, Bezelye (%6), Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu (%0,04), Pisilyum.

Hidrolize Somon Proteini (%30), Baldo Pirinç (%19), Mısır, Somon Yağı (%8), Bezelye (%7), Hamsi Unu, Karides Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu (%0,04), Pisilyum.

Bu arada felicia somonlu ile prochoice somonlunun içerikleri birebir aynıymış, oranlar değişiklik göstermiş bazı maddelerde tabi

ruffles_

Bu arada kendi kedimw hills ideal Balance veriyorum bu sokaktaki kedim