Kedim (Kız) Kısırlastırıldı Ama Hep Yarasını Yalamak İstiyor

Glowly

Kedim bugum kısırlastırıldı ama suan yarasını hunharca yalamak istiyo tamam onda bi sıkıntı yok ama bide ısırıyor yarasını yemin ederim psikolojim çok kötü doktor ilk günü atlatın bişey olmaz dedi napsam ki akşam uyumıycam belli ki:)

2 CEVAP

Ozge00

Boyunluk vermedi mi veterineriniz? Dikislerini patlatır bu şekilde.

Ozge00

Yarina kadar dikkat edin, kumas geçirebilirsiniz. Siz uyurken oynamasın yarasi ile. Yarin da boyunluk alırsınız.