Kedim İnanılmaz Saldırganlaştı

SelenG_

Merhaba 7 aylık erkek kedim var. Kısırlaştırma için 8inci ayının bitmesini bekliyordum. Fakat inanılmaz saldırganlaşmaya başladı. Asla huyu değilken ısırma huyu başladı ve çok fazla. Tuttuğunda asla bırakmıyor. Bacaklarım kollarım yara içinde kaldı. Nasıl sakinleştirebilirim? Kısırlaştırma bu anlamda işe yarar mı? Teşekkürler

2 CEVAP

bdurcak

kısırlaştırma kesinlikle tek çözüm. özellikle çiftleşme hareketleri yaparken ayırmaya çalışırsanız size çok saldırırlar bu konuda dikkat edin. ben başka bir çözüm bulamamıştım kendi kedim için. evden kaçmaya da çalışabilir kapı önünde kaçma planları yapıp ağlarken bulduğum çok olmuştu. umarım koku salmaya başlamadan kısırlaştırabilirsiniz

aylinceyda

Kızgınlığa giren kediler agresifleşip, saldırganlaşabiliyor. Bu durumun tek çözümü kısırlaştırmak. Kediniz kızgınlıktan çıkınca kısırlaştırmalısınız.