Pause Kedi Kumu Deneyimim

elifozzdemiir

merhaba bu yazim biraz sohbet ve fikir alisverisi amacli olacak, uzun zamandir tozutmasi az olan kedi kumu arayisi icindeydim ama hicbir kedi kumunu begenmedim lindocat, proline, akkum gibi markalari denedim hicbirinden memnun kalmadim lindocat digerlerine gore cok daha az tozutuyordu tabi. bugun bir petshoptan pause kedi kumu aldim kalin taneli aktif karbonlu gercekten kumu kaba dokerken toz o kadar az cikti ki hatta sadece ilk dokmeye basladigimda cikti baska hic fark etmedim. koku hapsetmesi gayet iyi ben cok memnun kaldim fakat topaklanmasi iyi degil parcalaniyor ama o da ben kalin taneli kullandigim icin oldugunu dusunuyorum bu da benim icin sorun degil zaten elekle hepsini kolaylikla alabiliyoruz. ben petshoptan 5 litresini 15 liraya aldim internette baktim 30-40 lira arasi gosteriyor eger sizin de karsiniza boyle uygun fiyatli cikarsa bu kumu kesinlikle denemenizi tavsiye ediyorum su zamana kadar neden duyulmamis hic anlamadim... siz de onerdiginiz az tozutan kokuyu iyi hapseden kumlari yazabilir misiniz?

1 CEVAP

Anonymus386040

n 1 1 sitesinden veya kumun kendi sitesi var Alice kedi kumu yazın bulabilirsiniz. Öneririm. Özellikle sabunlusu çok güzel bence, ev mis gibi beyaz sabun kokuyor. Topaklanması da iyi. Ayrıca fazla tozutmuyor, aynı lindocat gibi çok az bi tozutması var.