Kedinize Çeşme Suyu/İçme Suyu/Kaynamış Su

DoraFiko

Biz kendimizde çeşme suyu içiyoruz. Kedilerimde çeşme suyu içiyorlar. Geneldede çeşmeden :) az önce bi kaç soruda çeşme suyundan kediye parazit geçme olasılığını okudum. Kesinlikle içme suyu mu içmeli miniklerimiz.

23 CEVAP

Ozge00

Bizimki de aynısını dedi tam olarak :D

DoraFiko

Çok fazla görüş ayrılığı var evet. Benimde kafam çok karıştı. Bizim hekimimizde çeşme suyu verebilirsin demişti. Kimiside kesinlikle önermiyor

Mehmetkr

İç parazit ilacı almışsa zaten parazitler sıkıntı oluşturmaz ki

avcozzge

Ben de kaynatıp verdim şimdi ne bilim içim rahat etmiyor genelde içme suyundan vermeye çalışıyorum bizim sular kireçli biraz. Kaynatmakta iyi değil deniyor şaşırdık artık...

Ceyday

Çeşme suyunu kendimiz içimiyoruz,Yoda ya içme suyu veriyorum bu yüzden be olur be olmaz :-)

Pisiuuu

Benim veterinerimin dediği şeyi söyleyim size "ömür boyu kaynatılmış su içecek" direk bunu demişti ve o zaman ishaldi o zaman internette çok şey okumuştum ve bende bir yerde çeşme suyundan parazit geçebileceğini okumuştum

suledoruk

Hem sizin yaşadığınız şehre göre değişen bir durum hemde genelde siz ne içiyorsanız onu verin deniliyor . Arıtma ve hazır suların hayvanlar için uygun olmadığını da duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Zaten kediler uzun süre durmuş suyu sevmiyor seve seve de içmezler gibime geliyor

Bikedi

Ben hep hazir su veriyordum. Ama okuduklarim kafami karistirdi