Kedim Hills S D Reçeteli Mama Yerken Malt Da Verebilir Miyiz

emrec167

selamlar kedimiz malesef kum döküyor 1 hafta ilaç kullandı şimdi de veterinerimiz hills s d mama verdi şimdilik onu yemeye başladık ben normalde malt veriyordum şimdi bu durumda kesmeli miyim bir etkisi olur mu rahatsızlığına acaba

2 CEVAP

Anonymus386040

Olacağını düşünmüyorum ama siz veterinerinizi arayıp danışsanız daha iyi tabi

yasedaseyma5

evet veterinerinizi arayın daha mantıklı burda kimse veteriner gibi bilgili değil:)