Kum Küreğinden Memnun Olmayanlara Tavsiye

Anonymus386040

İnce taneli kum kullanıyorsanız bu kum küreğini kesinlikle ve kesinlikle almalısınız. Tek bir tane bile küçük topak bırakmıyor. Bilirsiniz o küçük çiş taneleri zamanla koku yapar, bu kürek sayesinde öyle bir derdiniz kalmıyor. Normal küreklere 10 lira vereceğinize, 10 lira daha katıp 20 liraya bunu alın sorunsuz kullanın. K-o-l-a-y m-a-m-a sitesinde bulabilirsiniz başka sitelerde de vardır elbet

11 CEVAP

Sizin gibi düşünerek Moderna dar aralıklı kedi kum küreği almıştım ama o kadar dar aralıklı ki kumlar süzülmüyor. Trixie markasını kullandınız mı nasıl?

Yagizsolakk

Teşekkürler ama bi işe yaramıyor geri dönüşümcü çocugun birine verdim pet şişelerle geri dönüşmeye gidecek. Kumunuzu genel olarak diyorum ki haftada en aaz 1 veya 2 kere komple dökün ve yeni koyun.

Sulecrn

Teşekkürler

Anonymus386040

Trixie markasının aralığı gayet ideal. Birçok kum markası denedim hiçbirinde süzülme sorunu yaşamadım

@dilangunduz Moderna'da kumu kürekledikten sonra süzene kadar kas yaparsınız. Ufak parçaları ucuyla ayırıp eleyerek ince temizlik yapmak için kullanıyordum. Trexie eğer genel kullanımda elemede problem yaşatmıyorsa çok güzel.

Anonymus386040

Moderna hiç denemedim ama fotoğraflarından bile belli oluyor aşırı dar aralıklı olduğu. Trixie'nin bu küreği tam ideal aralıkta, hiçbir sorun yaşatmıyor

mrvargc

Bu kurekten bende denedim ama gercekten cok zorluyor. Biraz daha açık aralıklı kureklerin daha faydali oldugunu dusunuyorum.