Furminatör İyi Oluyor Mu

kedimedisever

Kedim uzun tüylü. Eldiven tarak vs işe yaramıyor tüy toplamıyor. Furminatör denemeyi düşünüyorum ama iyi mi gerçekten kullanılmalı mı sakıncalı mı

5 CEVAP

Anonymus386040

Çok işe yarıyor bence. Ama en fazla haftada 1 kullanın, daha fazla kullanılmaması lazım. Haftada 1-2 kere yapılabilir ancak. Daha fazlası kedinin canını acıtabiliyor.

chazal

Ben kullanıyorum daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum. Asla sevmiyor o yüzden 15 güne bir zorla yapmak durumunda kalıyorum maalesef. Kısaca kediniz severse eğer harika bir tarak ve kullanımı kolay.

Verdatrtp

Evet en etkili furminator tavsiye ederim çok iyi topluyor kedimin tüylerini

kedimedisever

********dan önerebileceğiniz link var mı? Orjinal olanları pahalı

kedimedisever

T rend yol