Kedim Kızgınlıkta Neşesiz Ve Halsiz Yardım Edermisiniz

Arkadaş kedimin ilk kızgınlığı. İlk üç gün kendine yerlere attı pozisyon falan aldı. Ama şimdi halsiz neşesiz ve uyuyor. Arada kalkıp yemek yiyip dolanıyor. Yine kızgınlık belirtileri gösteriyor ama ilk üç gün ki kadar değil. Neşesiz olmasının sebebi kızgınlık mı? Hiç bir şey istemiyor gibi. Yemesinde içmesinde bir sorun yok. Veterinerede götürdüm elle muayene ettiler sorun yok dendi. Onu böyle gördükçe üzülüyorum ilk kez yaşıyorum böyle bir şeyi. Anlamıyorum neden?

4 CEVAP

Kısırlaştıracağım ama biraz daha büyüsün dendi bir kaç hastalık atlattı çünkü çok teşekkür ederim cevabınız için

aylinceyda

Geçmiş olsun, rica ederim:)

aylinceyda

Kızgınlık döneminde çiftleşemediği için stres ve huzursuz hissedip depresyona girebiliyorlar. Kızgınlık dönemi bitince kısırlaştırmanız kediniz için sağlıklı olacaktır.

yasedaseyma5

kızgınlıkta genelde neşeli olurlar ama sizin kedi ilk kızgınlıgı galiba:D